Dantų balinimas braškėmis ir ne tik

2014 July 11

dantu_balinimas

Ji juokiasi iš visko, ką tu pasakai. Kodėl? Todėl, kad ji turi puikius dantis.

Benjamin Franklin

Sakykit, ką norit, bet balta šypsena išlaisvina ir suteikia pasitikėjimo, jaunina ir kviečia bendravimui. Anksčiau į dantų balinimą  žiūrėjau gan skeptiškai – mačiau, kaip draugės kankinasi po procedūrų lazeriu, pati esu patyrusi skausmą ne tik valgyti, bet ir šypsotis, po to, kai Amerikoje išbandžiau dantų balinimo juosteles.
Bet nori nenori – baltų dantų reikia. Ypač, kai esu neatsiejama nuo ryškių lūpdažių, visą dėmesį sutraukiančių į burną.
Taigi šiandien dalinuosi namudinėmis dantų balinimo priemonėmis, kurias esu patikrinusi pati. Tiesa, turiu jus perspėti – nešokit į sodos ir peroksido jūrą stačia galva: pasibandykit, apšilkite, pažiūrėkite, kaip į procesus reaguoja jūsų dantukai. Ir, žinoma, pasikonsultuokite su savo stomatologu.
Ką gi, žiūrim video, nes braškių sezonas eina į pabaigą.

Receptas paplūdimio garbanoms

2014 July 3

photo-2

Plaukai PRIEŠ ir PO paplūdimio garbanų purškalo.

Vasarą kažką su mumis padaro. Ne, aš ne apie šypsenas ir tingulį, apimantį spoksant į saulės atspindžius languose. Aš apie kūną, kuris bučiuojamas saulės, vis labiau išlaisvėja, kuriam dažniau norisi šokti, šypsotis. Aš apie plaukus, kurie nepaklūsta niekam ir nesibaimina net ir musę ore sustabdyti galinčio plaukų lako.  Kažkaip savaime lygius, paklusnios mergaitės plaukus keičia pašėlusios garbanos. Tokios gyvos ir pilnos istorijų: nematomų indėnės plunksnų, draugystės karoliukų, medžių šapelių, įgulėtų skaičiuojant žvaigždes. Ir taip visada. Kai pamatau garbanotą merginą, norisi jai pasakyti: duokš ranką, netrukus mus suras nuotykiai ir mūsų minutės bus visos skirtingos ir nesuvaldomos kaip tavo garbanos. Parsinešim jas pilnas bučinių, žvarbaus vėjo, jos bus pilnos laužų atspindžių ir megztinio, kuriuo tave apgaubė vienos nakties princas, kvapo. Kaskart pažvelgus į save garbanotą šypsosies prisiminimams apie nuogas maudynes ir linksmybes, kurių pavydėtų net raganos. Tokios jau yra tos garbanos… dovanojančios laisvę.
Tad šalin plaukų tiesinimo žnyples – metas pradėti kolekcionuoti vasaros pasakojimus, kuriais maitinsitės visą žiemą! Jūsų laukia palūdimio garbanos, kurioms suformuoti naudosime pačius paplūdimiškiausius ingredientus…

ingredientai_papludimio_garbanoms

….druską, vandenį ir kokosų aliejų. Dar pridėsime plaukų kondicionieriaus ir plaukų želė.
O tam, kad nesikartočiau, siūlau pažiūrėti video, kuriame – apie viską, o ypač STEBUKLINGĄJĮ PURŠKALĄ, išsamiai.

BANDOM NAUJĄ trendą: dvigubi marškiniai

2014 June 14

blackblessedblog

Marškiniai yra vienas privalomų dalykų tobulai spintai. Šis rūbas, priderintas prie pieštuko formos sijono ar kelnių, tiks ir į oficialų susitikimą, ir į pusryvėlius (mano žodis brunchui :) ) su draugais ir šortais.
Mano spintoje daugelis marškinių vyriški, su jais jaučiu didelį komfortą, nes jie gerokai ilgesni už moterišką versiją, be to man patinka tas trapios mergaitės jausmas, įsisupus į gerokai per didelius, lyg viešbučio patalynė traškančius baltus marškinius.
Pastaruoju metu marškiniai įgavo antrą kvėpavimą: pakankamai oficialus rūbas tapo atsipalaidavimo, “aš beveik nesistengiau” simboliu, mat gatvės mados diktatorės, tokios kaip Taylor Tomasi (nuotr.) pradėjo vilkėti marškinius ant marškinių. Triumpiau tariant, marškiniai patapo atsipūtusiu švarku.

blackblessedblog

blackblessedblog.com nuotr.

Tiesą pasakius, šį variantą buvau išbandžiusi ir pati. Tik ne iš gero gyvenimo, o kai neradau švarko, derančio prie mano tuometinio įvaizdžio.
Tačiau neseniai mano gyvenimą iš pagrindų sudrebino Hallie Swanton, tinklaraščio Halliedaily.com autorė, pasidalinusi kita dviejų marškinių kombinacija.
Pamačiau ir ėmiau graužti kumščius: “Kodėl AŠ taip nesugalvojau?!”. Hallie antrus marškinius užsirišo apie juosmenį – taip smart casual stiliui suteikdama pavydėtino valiūkiškumo.

halliedaily

 HallieDaily.com nuotr.

Įkvėpta nusprendžiau išnaudoti ir savo marškinius. Na, gerai jau gerai, ne savo, o Povilo džinsinius marškinius. Ir, tiesą pasakius, mano dvigubų marškinių įvaizdis tądien sulaukė daug dvigubų žvilgsnių.

doubleshirt

Jeigu ir jūs norite į gatves išnešti šią madą, turiu jums keletą patarimų:
- Pagrindu pasirinkite baltus arba tiesiog vienspalvius marškinius.
- Idealu būtų, jei antrieji marškiniai būtų faktūrą turintys džinsiniai arba puošti gėlių raštais.
- Marškiniai ant juosmens + švarkelis = papimpintas smart casual stilius ir -10 metų :) na, gal penki.

http://www.magisto.com/video/KVsTYAEOGCI7WwFiCzE

4 būdai tepti skaistalus ir dar 2 dalykai

2014 May 6

photo 1

Markas Tvenas yra pasakęs, kad žmogus – vienintelis paraustantis gyvūnas. Ar bent jau vienintelis, turintis priežastį rausti. Bet pamirškime gėdą. Juk ne tik dėl jos raustame – nuraudimu, kaip ir juoku galima užsikrėsti, rausvais žandais galima ir komunikuoti: jie praneša, kad mes sutrikę, kad mūsų širdis plaka smarkiau, kad mums patinka žmogus, kuris stebi mūsų raustančius žandus.
Gal todėl skaistalai, ružas, nuo neatmenamų laikų buvo neatskiriami nuo damų kosmetinių. Ar bent jau burokėliai. Ar įžnybimas į žandus, kurį naudoju, kai neturiu kosmetinės.
Tai va, neseniai dovanų gavau “Uoga Uoga” kosmetikos: birią pudrą “Nemiegančioji gražuolė”, skaistalus “Persikutė” ir maskuotuką “Agentas 001″. Tiesą pasakius, buvau nusiteikusi gan… atsargiai. Nuogąstavau, kad žodis “natūralus” natūralų – grublėtą padengimą, natūralų – nematomą efektą ir natūralaus – visiškai jokio – atsparumo nebuvimą. Aš klydau. Užteko vieno karto ir mano atsargumas dingo. Kažkaip gašliai nuskambėjo. Bandom iš naujo. Užteko vieno karto ir aš supratau, kad mano širdyje daug meilės neišbandytai kosmetikai :)

photo 1

Visų pirma – puikios spalvos (dėl šviesios odos tarp užsienio gamintojų labai sunkiai randu sau tinkamas), puikus, beveik nepastebimas padengimas, skalsios pakuotės, gražus dizainas. Tiesa, norinčios visą dieną išlikti nepriekaištingos, turės porakart atsišviežinti – kosmetika taip pat pasiduoda gravitacijos jėgai.
Na, o dabar grįžkime prie skaistalų. Turiu kelis skirtingus būdus, kuriais dengiu veidą. Apie tai, kokie jie (ir dar du dalykai :) ) – šiame video.

P.S. Kadangi tuomet, kai filmavausi, kambaryje plieskė saulė, bijau, kad sunkiai įžiūrėsite mano raudimą, todėl iš anksto apsidraudžiu ir pridedu savo menus – krypčių žemėlapį :)

photo 2

PTP. ÜBER BANGOS: plaukų garbanojimas su kojinėmis

2014 April 29

dideles garbanos

dideles garbanos

Šis plaukų garbanojimo būdas kaip tik JUMS, jei:
- Ryt tingite trinktis galvą, o norisi, kad plaukai po nakties nebūtų susigulėję ir iš tolo nešauktų “mums reikia šampūūūūūno!”
- Nerandate progų palepinti savo plaukų leave – inn kondicionieriais
- Nesate makaroninių – lėlinių garbanų gerbėja, jums labiau prie širdies ala “čia man taip savaime pavyksta” įvaizdis
- Norite išbandyti ką nors naujo per daug nesistengdamos.
- Neturite bigudukų, segtukų ar kitų mirtingiesiems įprastų plaukų raitymo priemonių.
- Jums patinka, kai jūsų daiktai atlieka daug daugiau nei vieną funkciją. Pvz.: kojinės ne tik šildo ir saugo padus nuo pajuodavimo.

PTP. Grožio dienoraščiai. Princesės šukuosena

2014 April 8

image (3)

image (3)

Yra toks gražus žodis bouffant - reiškiantis didelius, išpūstus plaukus viršugalvyje ir palaidas kasas šonuose. Žinau žinau, jie asocijuojasi su Kauno poniom, bet lygiai taip pat gali būti siejami ir su Bridget Bardot. Žodžiu, viskas priklauso nuo to, kaip pažiūrėsit ir kiek tuos plaukus išpūsit :)
Šiandienos šukuosena skirta princesėms arba toms, kurios jaučiasi pompastiškai ir netelepa savo kailyje. Itin paprasta. Negana to, ne tik puikiai atrodo, bet yra ir nepamainomas pamatas kitoms ševeliūroms: nesurištus galus galite sugarbanoti, galite surišti į arklio uodegytę, kuodelį, supinti į kasą (ir tada būsit vasislisos prikrasnosios), žodžiu, nujaučiu daug gerų ir gražių šukuosenų :)
Tiesa, galite plaukų taip smarkiai kaip aš ir nevelti – susisuks ir taip, tik tuomet nepagailėkite lako ir segtukų :)

PTP. Grožio dienoraščiai. Kuodelis su diržu

2014 April 2

kuodelis su dirzu

Kam jau kam, o man diržo už tai, kad per žiemą visai apleidau savo tinklaraštį, tikrai reikia duot. Bet negi dabar save mušiu… geriau jau diržą panaudosiu grožiui, o tiksliau – plaukams.
Diržas plaukuose – ganėtinai naujas mano atradimas, kuriuo iki šiol negaliu atsidžiaugti, mat jis, kaip plaukų aksesuaras, ir originalus, ir kartu labai elegantiškas. Pačios pažiūrėkit :)