TV PAGAL NUKRYPIMUS. MANO YOUTUBE LAIDŲ TOP

2013 November 7


funny-laptop-in-bed-body-position

Mano namuose jau daugiau nei šešeri metai nėra televizoriaus. Atsikračiau jo, kai supratau, kad jis daugiau žiūri į mane, o ne aš į jį. Tiesa, televizija neišnyko, tik ją susilipdau tokią, kokia man patinka. Lietuviškos TV mano žiūraraštyje nedaug, dominuoja šaliai svarbios laidos ir projektai, tiesiogiai transliuojami internetu: “Panorama”, krepšinio varžybos ar “Eurovizija”, kartais pasiknisu ir po laidų archyvus – smagu pamatyti sezonų naujienas. Bet čia aš apie gulimąją TV – tą, kurią stebėdamas daržoviauji ant lovos. O jeigu sukiojuosi virtuvėje, kad neprailgtų petraukos tarp blynų vartymo, žiūriu britų ir amerikiečių šou. Kai pradėjau sudarinėti sąrašą, supratau, kad laidos jei ne vienaip ar kitaip ekstremalios, tai nukrypusios gerokai :) Ką padarysi :)
Svarbus faktorius: daugumą epizodų rasite Youtube.

“Say YES to the DRESS”
Vestuvinių suknelių salono gyvenimas: būsimų nuotakų meilės istorijos, įgeidžiai, nuotaikų svyravimai ir, žinoma, tobulos suknelės paieškos. Be džiaugsmo akims, šitoje laidoje galima nemažai sužinoti ne tik kaip rinktis rūbus, pabrėžiančius tavo formas ir paslepiančius trūkumus (“Full Bliss” epizodai rodo tik apkūnias nuotakas), bet ir kokius aksesuarus, makiažą ar šukuoseną derinti prie suknelės stiliaus (“Say Yes to the Dress Randy knows best” epizodai).

“Supersize VS Superskinny” Laida, kurioje pavojingai liekni žmonės susikeičia mitybos planu ir gyvenimo būdu su pavojingai stambiais žmonėmis. Ir kiekvienas atranda naujų džiaugsmų – tiek valgymą, tiek dietas.

“Secret Eaters”
Jeigu jau prakalbau apie mitybą, šio šou negaliu nepaminėti. Laidoje slaptomis kameromis stebimi žmonės, kurie net neįtaria, kodėl jiems nenustoja augti svoris. Šiame šou, be smagaus turinio, daug naudingos informacijos apie mitybos įpročius ir maisto psichologiją.

An Idiot Abroad”
Jeigu dar nežinojote, kas yra Karl Pilkington, po pirmų 10 minučių jį pamilsite. Tipiškas, iš savo salos kojos be traškučių nekeliantis, viskam skeptiškas britas dviejų draugų (ne šiaip draugų, o pasaulinio garso komikų ir prodiuserių Ricky Gervais and Steve Merchant) išsiunčiamas apžiūrėti Pasaulio stebuklų. Apie kuriuos Karlas turi savo nuomonę: “It’s not the Great Wall of China. It’s an OK Wall of China”.

“Celebrity Juice”
Pats purviniausias, juodžiausias, nepatogiausias ir kartu nepakartojamas pokalbių šou. Čia visada daug žvaigždžių, kurios neprilygstamojo komiko Keith Lemon dėka daro tai, ko Lietuvos žvaigždės tikriausiai niekada nedarytų.

“The World’s Strictest Parents”
Viskas turėtų būti aišku iš pavadinimo :) nepaklusnūs ir išlepinti paaugliai išsiunčiami į kitą pasaulio kraštą pagyventi su naujais, griežtais tėveliais. Daug dramos, daug gyvenimo pamokų, daug prasmingų pokalbių ir naudingų dalykų, kurių gali pasimokyti tiek vaikai, tiek tėvai.

http://www.youtube.com/watch?v=_fmgG3yBdg4

Sun, Sex and Suspicious Parents”
Paaugliai pirmąkart išvyksta atostogų užsienin be tėvų. Ir nė kiek neįtaria, kad tėvai atsekė jiems iš paskos… Kaip gerai, kad tokių laidų nebuvo, kai aš buvau paauglė :)

“Extreme Couponing”

Jeigu jūs galvojate, kad esate priklausomos nuo grupinio pirkimo portalų… tuomet nesuprantante, kas yra tikra priklausomybė nuolaidoms. Net ne nuolaidoms, o pirkimui UŽ DYKĄ. Iki šiol žiūrėdama šią laidą negaliu patikėt, kad taip galima.

“Extreme Cougar Wives”
50 ir 26… 27 ir 58… Tos moterys džiaugiasi gerokai jaunesniais vyrais. Dar vienas sunkiai suvokiamas ryšys. Bet gal dėl to toks įdomus. Pumos – čia jums ne kokios vargšės barakudos.

“8 out of 10 cats”
Pokalbių šou, kuriame geriausi britų komikai aptaria savaitės aktualijas. Ir Jimmy Carr… jis baisiai puikus.