THE LOOK. Tigrinė krevetė ir kiti gyvūnai

2013 June 19

tigras

Šiandien norėjau užsimaukšlinti kepurę. Tiesiog ryte buvo tokia nuotaika, kai mieliau sėdėčiau su kibiru ant galvos negu žengčiau į dienos šviesą. Tačiau neradau tinkamos kepurės… neįtiko nė vienas lankelis… nesinorėjo jokios šukuosenos… ir jau ties vilites praradimo krašteliu spintoje iškuičiau savo tigrinį lankelį. Šiaip tai mano festivalinis atributas (gyvūnų atributai man neša laukinę sėkmę ir žvėriškai gerą laiką), bet kas uždraus festivalį vidurį savaitės? Niekas! Laisva Lietuva gi.
Tai štai kuo baigėsi sunkus rytas spoksant į spintą:

tigras
Daug šypsenų dovanojau praeiviams, o ir pati nepatingiu išsišiept eidama pro veidrodį. Bet dar šiek tiek apie gyvūnus mano spintoje. Kaip jau minėjau, tigras – nuolatinis vasaros tūsų palydovas (čia aš Latvijoje, Positivus festivalyje)

tigras II

Bet ne ką mažesnę konkurenciją tigrui sudaro ir zuikis, apkeliavęs jau ne vieną festivalį (čia nuotraukos iš to paties Positivus ir Tundros)

zuikis II

Bet, kaip įrodo ir šiandienis pavyzdys, laukinė atributika – ne tik karnavalams ir festivaliams. Ji gali tapti ir puikiu aprangos akcentu. Čia mudu su Povilu kaip lapė ir vilkas Mados infekcijoje. Rrrr.

lape vilkas