Savaitės fotoatradimai

2013 December 21

dogist

Nuotraukų, kuriomis dalinuosi šiame įraše, autoriams šią savaitę turėjo būti ypatingai gera. Juk jei tikėti fizika, kiekviena mūsų paliesta dalelė visam laikui pakeičia savo trajektoriją, o fotografų darbai, tikiu, sukėlė nemenką juoko, graudulio ir pasigėrėjimo bangą.

Pradėkime nuo Lietuvos.
Kam statytis palapinę vasarą ir ant žemės, jei gali ją įkelti į 34 metrų aukštį ir dar žiemą? Mindaugas Survila, nesismulkina ir pasaulį ruošiasi pradžiuginti National Geography lygio vaizdais iš National Lithuania miškų, kuriuos išvysite vienoje nuostabioje juostoje Sengirė.

sengire
Plačiau apie visą grožį ir gėrį galite pasiskaityti GRYNAS.lt

Antroji istorija apie mamą.
Mamą, kurios prisiminimą, prieš išsikraustydamas iš senųjų namų, tėtis su dukrele nusprendė įamžinti atkartodamas vestuvių dienos kadrus, kuriuose jiedu su vėžio pasiglemžta žmona pozavo tuomet tik dar būsimame būste.

movingwithoutmum
Daugiau širdingos istorijos detalių ir nuotraukų rasite ČIA.

Trečioji istorija apie meilę.
Tiksliau, apie tai, kad ji kartais gali užknisti. Taigi visų vestuvių ir sužadėtuvių nuotraukų socialiniuose tinkluose užknistas vaikinas puslapyje Reddit pasidalino klišinius kadrus pajuokiančias nuotraukas, kuriose jis pozuoja su kopėčiomis.

photo 1

Tiesa, dabar sunku ir pasakyti, kas geresnės – nuotraukos ar komentarai… “Mūsų santykiai pažengė vienu laipteliu aukščiau”, “Mes keliaujame į kitą lygį”, “Kitas laiptelis – vaikai”….

Ketvirtoji istorija apie grožį.
Ir mamą, žinoma. Balerina Mary Helen Bowers, kuri netrukus sulauks savo pirmagimio, moterų širdis užkariavo dokumentuodama savo nėštumą šokio ritmu. Ir tai dar ne viskas. Pasirodo, Mary yra atsakinga už Victoria’s Secret angelų linijas (vienoje nuotraukų matyti, kaip jos pilvuką bučiuoja Miranda Kerr). Na, o jei norite pamatyti daugiau Mary nuotraukų, siūlau pasekti ją Instagram.

BallerinaBeautiful

Penktoji istorija apie šunis.
Čia nėra daug ką pasakot. Šunys yra šunys. Ir pastaruoju metu jie kaip niekada stilingi. Ačiū dievui, kažkas pagaliau nusprendė visa tai įamžinti. Ir ne iš bet kur – o iš Niujorko gatvių. Jūsų dėmesiui – puslapio The Dogist kadrai.

dogist