Nuliniai kotletai – kalorijų mažiau nei obuoliuos!

2014 September 16

photo 1-2

Oi, patikėkit, norėčiau, kad egzistuotų kotletai, kurie degintų kalorijas! Bet kol negalime mėgautis minusiniais, reikia džiaugtis bent, kaip aš juos vadinu, nuliniais kotletais. Kadangi pastaruoju metu daug sportuoju ir dailinu formas, mano racionas gerokai susiaurėjo. Na, meniu kavinėse vis dar galiu skaityti, bet valgyti – jau kitas reikalas. Įkvėpta tuščio asmeninio trenerio Tado Pociaus šaldytuvo (taip taip, vieną savaitgalį su Povilu nusprendėm parašyti jam prieš važiuodami į parduotuvę – girdi, aplankys mūza, bet į parduotuvę, kaip supratau pamačiusi Tado (spausk ant vardo ir pamatyk žmogų raumenį) atsiųstą nuotrauką, mums toli gražu nereikėjo, nes ir taip visko turėjome per akis), praretinau ir[...] Skaityti visą straipsnį »

Nebūtinai pamokanti. Ir nebūtinai teisinga. Isorija apie meilę ir kantrybę.

2014 August 20

paveikslas

Taip taip kantrybę, ne toleranciją. Tai va, prieš kelerius metus, kai mudu su Povilu kraustėmės į bendrus namus, mano antra pusė po pažastim kaip į mokyklą nenorintis eiti vaikas termometrą spaudė tai, ką jis vadino paveikslu. Juk čia drobė, aš jį piešiau dar dailės mokykloje, kaip tai negražu, o kas nepatinka, čia gi Rytų klasika, pažiūrėk į spalvinę gamą, išraiškingus potėpius, taip, čia sakura liepsnojančiame saulėlydyje. Bla bla bla. Su kiekvienu epitetu grožio tame dailės darbelyje mačiau vis mažiau, todėl nusprendžiau nebesigilinti – neapykanta artina senatvę – ir linktelėjusi galvą šnairomis pažvelgiau į nelemtą daiktą: mudu išsiaiškinsim dviese. Taip vadinamasis[...] Skaityti visą straipsnį »

MERGAITĖ, KURI NEGIRDĖJO ŽODŽIO NE

2014 July 24

indreeee

Jeigu šiame pasakojime būtų du veikėjai, vienas iš jų būtų žodis NE. Bet kaip jau supratote iš pavadinimo, pagrindinė istorijos herojė, vadinkime ją tiesiog Indre, niekada nebuvo apie jį girdėjusi, todėl NE teks šiek tiek palaukti. Kaip tenka palaukti žmonėms, susipažinusiems su NE. Kaip taip gali būti, pagalvosite jūs? Juk tie merginų „niekada“ dažniausiai būna kitokie: vienos niekada nemelžė karvės, nesipylė ant galvos pieno, nevirė cepelinų ar nesimaudė nuogos, kitos neskraidė malūnsparniu, neturėjo „Mis Šri Lanka“ titulo, nejodinėjo žirgu ir nedalyvavo ralyje. Būna. Bet tos merginos – ne Indrė. Ji darė viską, ko nedaro visos ir niekada nedarė to, ką[...] Skaityti visą straipsnį »

Vyrai, mums reikia daugiau nei 5 cm!

2014 June 2

sortai4

Turbūt nėra nė vienos mergaitės, kuri nesvajojo bent vieną dieną pabūti berniuku (pagrinde – dėl sisiojimo atsistojus, o tik paskiau – dėl visų kitų galų). Aš buvau šią svajonę primiršusi, o apie ją man buvo priminta vos atšilus orams, kai važiuodama Gedimino prospektu į darbą pamačiau JĮ. Vaikiną su trumpais džinsiniais šortais. Kai sakau žodį „trumpais“, turiu omeny tokius šortus, kurie nurėžti taip, kad iš po apačios, kaip prastai iššukuotos spanielio ausys, tabaluodamos švysčioja centų prigrūstos baltos kišenės, priversdamos akimirką sudvejoti, ar tai nėra apatiniai. Nors ką aš čia bandau apgauti – su tais šortais jis atrodė kaip su apatiniais.[...] Skaityti visą straipsnį »

4 būdai tepti skaistalus ir dar 2 dalykai

2014 May 6

photo 1

Markas Tvenas yra pasakęs, kad žmogus – vienintelis paraustantis gyvūnas. Ar bent jau vienintelis, turintis priežastį rausti. Bet pamirškime gėdą. Juk ne tik dėl jos raustame – nuraudimu, kaip ir juoku galima užsikrėsti, rausvais žandais galima ir komunikuoti: jie praneša, kad mes sutrikę, kad mūsų širdis plaka smarkiau, kad mums patinka žmogus, kuris stebi mūsų raustančius žandus.
Gal todėl skaistalai, ružas, nuo neatmenamų laikų buvo neatskiriami nuo damų kosmetinių. Ar bent jau burokėliai. Ar įžnybimas į žandus, kurį naudoju, kai neturiu kosmetinės.
Tai va, neseniai dovanų gavau “Uoga Uoga” kosmetikos: birią pudrą “Nemiegančioji gražuolė”, skaistalus “Persikutė” ir maskuotuką “Agentas 001″. Tiesą pasakius, buvau nusiteikusi gan… atsargiai. Nuogąstavau, kad žodis “natūralus” natūralų – grublėtą padengimą, natūralų – nematomą efektą ir natūralaus – visiškai jokio – atsparumo nebuvimą. Aš klydau. Užteko vieno karto ir mano atsargumas dingo. Kažkaip gašliai nuskambėjo. Bandom iš naujo. Užteko vieno karto ir aš supratau, kad mano širdyje daug meilės neišbandytai kosmetikai :)

photo 1

Visų pirma – puikios spalvos (dėl šviesios odos tarp užsienio gamintojų labai sunkiai randu sau tinkamas), puikus, beveik nepastebimas padengimas, skalsios pakuotės, gražus dizainas. Tiesa, norinčios visą dieną išlikti nepriekaištingos, turės porakart atsišviežinti – kosmetika taip pat pasiduoda gravitacijos jėgai.
Na, o dabar grįžkime prie skaistalų. Turiu kelis skirtingus būdus, kuriais dengiu veidą. Apie tai, kokie jie (ir dar du dalykai :) ) – šiame video.

P.S. Kadangi tuomet, kai filmavausi, kambaryje plieskė saulė, bijau, kad sunkiai įžiūrėsite mano raudimą, todėl iš anksto apsidraudžiu ir pridedu savo menus – krypčių žemėlapį :)

photo 2

Kaip priklauso

2014 January 5

- Tai aišku, kaip priklauso! – puse žando ragaudama baltą mišrainę į ragelį linkteli teta Filomena, tuomet atsisuka į Artūrą ir smakru paragina nuo grindų susirinkti žaislus – laiptinėje jau girdėti sniegą prieš skambinant nuo batų trepsintys svečiai. – Va, kaip ir priklauso, – rodos, pilvu, o ne šeriuota burna išdundena kaimynas Vladikas ir tėčiui įteikia žvangantį Maximos maišelį. Ir abu, sekundei, kaip profesionalūs kontrabandininkai, sudūrę žvilgsnius, sąmoksliškai nusikvatoja. – Nu, ar taip priklauso, – sucaksėjusi, kad tėtis nepadeda nusivilkti viešnioms, teta Filomena griebia įnirtingai dirti paltus nuo atvykusių nugarų. – Oho, stalas kaip priklauso! – choru susižavėjimo neslėpia kaimynės[...] Skaityti visą straipsnį »

Nesveikai fainos svetainės, kuriose subujos tavo vidinis dizaineris/stilistas

2013 November 19

Screen Shot 2013-11-19 at 12.35.13 PM

Ar jums taip nebūna, kad bescrollinant po internetines parduotuves pagalvojate: “Aš galėčiau šimtąkart geriau”? Na, gal ne šimtą, bet tikrai geriau. Būna? Tai va, jūs ne vienos tokios. Nes jei tokių, kurios gali geriau, nebūtų, nebūtų ir šių nuostabių projektų, leidžiančių pačioms susikurti rūbus, batus arba susikomplektuoti trokštamą įvaizdį nuo pirštų galiukų iki ausų spenelių. Pirmasis projektas CONSTRVCT.com. Jeigu slaptai varvinate seilę dėl all-over print’u puoštų drabužių, pats metas pasigaminti savąjį. Tereikia išsirinkti norimą paveikslėlį, ir jį uždėti ant pasirinktos suknelės, tamprių ar sijono. Rūbą jums pagamins ir atsiųs. (Kažkuo primena popierines lėles, kurias reikėdavo išsikirpti iš žurnalo, o jos sukneles[...] Skaityti visą straipsnį »