PTP. Naujosios rusės draugystės apyrankė

2013 July 17

grand4

Kadangi galvoju apie kiekvieną savo skaitytoją, pažvelgusi į postus su beviltiškų obuoliukų ar senų pėdkelnių panaudojimu, susimąsčiau, kad mano blogą skaitančios naujosios rusės čia tikriausiai nieko įdomaus neranda. Taip gimė idėja pagaminti draugystės apyrankę, skirtą būtent joms. Juk viskas, ko jai reikia – tai cepūra ir siuvinėjimo siūlai, kurių turi kiekviena namuose sėdinti ir kryželiu siuvinėt mokanti moteris. Just kidding.  Juokauju, chebra, juokauju.
Tiesiog, norėjau pažiūrėti, kaip dera du, rodos, nesuderinami dalykai – galią ir tuštybę simbolizuojanti grandinė ir neįkainuojama, iš paprasčiausių siūlų pinama draugystės apyrankė. Štai, jūsų dėmesiui, vos ne mokslinis eksperimentas.

Veiksmas Nr.1
Pasiruošiame siuvinėjimo siūlus (arba bet kokius, jūsų nuomone, tinkančius siūlus, virveles, vielutes ar bet ką, kas pinasi). Iš siūlų piname įprastą kasytę, dešinę virvelę vis perkišdami per grandinėlės skylutę.

grand2

Veiksmas Nr.2: vis kartojame veiksmą Nr.1, kol priėjusios pabaigą sutampome siūlus, kad kasytė būtų stangresnė ir dailesnė ir surišame galiuką.

grand

Veiksmas Nr.3: džiaugiamės rezultatu arba savo draugių, naujųjų rusių džiaugsmu, o aplinkiniams pasakojame, kad ši grandinėlė – aukso vertos draugystės simbolis.

grand3

grand4

 

Raktiniai žodžiai: , ,