PTP. Grožio dienoraščiai. Vasilisa Pre-KAS-noji

2013 July 8

GFOT17481399

Sveiki, mano džiaugsmai. Aš ką tik apturėjau džiaugsmą, nes tvarkydama kompiuterio darbalaukį atradau kažkada žurnalo MIESTE skaitytojoms ruoštas paprastų, bet neprastų šukuosenų instrukcijas. Jeigu matėt, bus proga prisiminti, o jeigu nematėt – dar viena priežastis patampyti plaukus, suaktyvinti galvos kraujotaką ir neapsieiti be pasėkmių – papildomų vingių smegenyse (taip galite paaiškinti toms, kurios mano, kad ševeliūros – dūrų reikalas). Pirmoji šukuosena man labai primena Vasilisą. Ganėtinai puošni, bet labai paprasta – ji tobulas radinys moteriškų paslapčių maišeliui.
Ką gi, pradedam!

Veiksmas numeris 1: atskiriame dalį plaukų viršugalvyje, juos sukeliame ir nuoširdžiai paveliame prie šaknų. (Kirpčių galite ir nepalikti, o jeigu neturite kirpčių, galite palikti dvi ilgas sruogas, kurių galiukus vėliau paslėpsime)

GFOT16901382

Veiksmas numeris 2: kušamano paviršių šiek tiek aplyginame, supurškiame laku ir sutvirtiname plaukų gumele ar segtukais taip, kad jis nepriglustų prie galvos.

GFOT16961384

Veiksmas numeris 3: plaukus padalijame į dvi dalis ir iš jų supiname kasytes. Tiesa, kasyčių gali būti ir daugiau, jos gali būti pinamos ne tik įprastu būdu, kaip parodyta, bet ir žuvies uodegos stiliumi ar iš keturių dalių. Jeigu norisi dar daugiau puošnumo, į kasas galite įpinti kaspinus ar juosteles.

GFOT17071387
Veiksmas numeris 4: užrietusios arba pakišant paslėpusios kasų galiukus, pritvirtinkite kasytes. Tiesa, jeigu prieš tai palikote ilgas sruogas grifkai, tuomet jas suformuokite kaip norite, pritvirtinkite ir tik tuomet sekite kasytes – taip paslėpsite įkalčius.

GFOT17231391

Veiksmas numeris 5: vaidiname Vasilisą ar bet ką, apie ką kuriamos geros pasakos.

GFOT17551401

 

GFOT17481399

 

(Žurnalo “MIESTE” nuotr.)

Raktiniai žodžiai: , , , , ,