PTP.Grožio dienoraščiai. Kuodeliai iš pėdkelnių

2013 July 4


Kuodelis is pedkelniu

(Tomo Bauro nuotr./Žurnalas “Stilius”)

Šiandien PTP-pasidaryk tai pati rubrikoje atiduosime duoklę atliekų perdirbimui. Skaudžiausių atliekų. Mat mažai yra abydnesnių (liet. apmaudesnių) dalykų negu suplyšusios pėdkelnės. Kažkada net svarsčiau, ką atsakyčiau, jei auksinė žuvelė paklaustų, ką renkuosi – pėdkelnių visam gyvenimui ar… kito varianto nepamenu, nes pėdkelnės šiaip ar taip laimėjo. Tai va. Kad nebūtų taip skaudu dėl trumpai atitarnavusių kojinių-kelnių (taip jas vadina mano mylima draugė Kotryna), suteikite joms antrą šansą ir leiskite joms prisidėti prie savo plaukų grožio, t.y. kuodelio apimties. Kad daugiau nereiktų rašyti, iškart jungiu video :)

P.S.
Jeigu iš pirmo karto nepavyks, atminkite: kartojimas – mokslų motina
P.P.S.
Video pabaigoje minėjau, kad su barankytėmis galite sukti plaukus. Šiaip aš plaukus įvynioju į 2-3 riestainius, nes jie pakankamai ilgi. Tiesa, juos vynioju palaidus, nes jeigu surišite, ant jų liks plaukų gumutės įspaudai. Kol įgusite vynioti nesurištus plaukus, teks pasitreniruoti ir pasikeikti.
P.P.P.S
Šukuoseną nuotraukoje dariausi antruoju metodu, naudojau gumelę ir plaukų galiukus, šiek tiek paveltus, apsukau aplink kuodą (kirpčiai čia dirbtiniai – mano triukas ;)