PTP. Džinsai, VON. WELCOME, šortai.

2013 July 10

sortai2

Jau seniai norėjau džinsinių šortų. Tokių nei per ilgų, nei per trumpų, iš kurių nelįstų užpakalio žandai ir jie patys niekur nelįstų. Norėjau kažko panašaus į savo ištikimuosius šortukus, kuriuos dar keturiolikos pasidariau nurėžusi kažkokias banankes.
Bet negi dabar darysi kaip visada? Nedarysi. Pirmiausia sumąsčiau, kad Padėvukiškėse rastus džinsus nukirpsiu ne tiesiai, o trikampiu. Taip, kad trikampėlio viršūnė būtų ties šlaunies viduriu, o iškirpimas gilėtų ties klubais. Nežinau, ar skaičiau, ar susapnavau, bet iš kažkur žinojau, kad tokia forma dailina kojas.
Nuvykau į parduotuvę ir nusipirkau juodo nėrinio (metras – apie 2,5 lito). Kadangi buvau labai savimi patenkinta, pirkau 1,5 metro. Tikriausiai tuomet man ant peties buvo nutūpęs angelas sargas, nes tos juostelės užteko tik tik. Nė menkiausio siūlelio neatliko. O gal, jei būtų atlikę, būčiau svarsčiusi galimybę apsiūti kišenių kraštelius iš vidaus. Gal.
Daugiau pasakoti kaip ir nėra ko. Tik gal dar garsiai pasvarstysiu, kad smagiai turėtų atrodyti kraštelis apsiūtas draugystės juostele, ta, pinta iš spalvingų siūlų. Dar kokia medžiagos skiaute arba tiesiog (na, gal ir netiesiog, nes čia visai darbo yra) apnertas.

sortai2

sortai

 

Raktiniai žodžiai: , ,