Grožio dienoraščiai. Veido joga.

2013 August 6


Ommmmmmm. Ir labas rytas! Jeigu esate iš tų, kurių rytinė mankšta apsiriboja kavos pasidarymu ir sumuštinių atsinešimu į lovą (ech, kaip pavyzdžiu tokioms moterims kaip Sandra Chlevickaitė, kurios vos pabudusios pataluose padaro 30 atsilenkimų, bet kiekviena mūsų gi tobula savaip :), turiu jumi gerų naujienų.
Veido joga. Antistresiniai, antiraukšliniai ir abejingų nepaliekantys pratimai, kurie suteikia galimybę visur su savimi vežiotis kosmetologę-masažistę. Šie pratimai tobuli tuo, kad jiems nereikia jokių papildomų priemonių išskyrus 3 laisvas minutes. Juos dažniausiai atlieku automobilyje, tuomet, kai stoviu kamščiuose (tad dabar vyrai nebegalės sakyti, kad “boboms tik lūpas dažytis”. Ne, brangieji, mes pereiname į naują levelį.) ar tiesiog žiūrėdama mylimą serialą.
Kad suprastumėte, apie ką aš, paruošiau video instrukciją. Joje trumpai apžvelgiami pagrindiniai pratimai veidui. Kiekvieną jų rekomenduoju kartoti po 10 kartų ir jam skirti apie 30 sekundžių. Negaliu sakyti, kad rezultatai matosi akyse, tačiau smagi mankšta tikrai niekam nepakenks.

Raktiniai žodžiai: , , ,