Geriau už pievas: pražydusių galvų vakaras

2013 August 2

Geliu lankelis (9)

Ech, tie lietuviški mergvakariai: su prisegamomis kojinėmis, “Gelbėkit mane, aš išteku/šiandien dar laisva” marškinėliais, lengvai įkaušusių arba nekokių (nes kitokie nepasirašo) nepažįstamųjų Pilies gatvėje bučiavimais, striptizo šokėjo pasirodymu skambant AA batareikomis sukamam magiukui, valanda limuzino (dviem, jei su vairuotoju susitari vemt lauke), naktį darytomis nuotraukosmis su raudonom fosforinėmis akimis ir Kamasutra ypatingam vakarui atminti…
Pamačius tokias delegacijas mane visada apima dviprasmiškas jausmas – būsimos nuotakos gailestis sumišęs su viltimi, kad man taip nebus.
Tačiau, mano akių džiaugsmui ir būsimų nuotakų laimei, atsiranda vis daugiau išimčių: šiltų, prasmingų senovės tradicijų ir nuoširdžių pokalbių su draugėmis pripildytų mergvakarių. Mergaitiškų mergvakarių, o ne mergvakarių, kuriuos nuo eilinio penktadienio su draugėmis skiria žybsintys velnio ragiukai ir pamirštas draudimas vartoti alkoholį viešoje vietoje.
Viena tokių išimčių – Viktorija, rengusi mergvakarį, kurio akcentu tapo gėlių vainikai.
Pamačiusi štai šį mano video…

Viktorija brūkštelėjo man į Facebook ir pasidalino ketinimu tokius vainikėlius pasigaminti mergvakariui. Surašiau visą parduotuvių, kuriose galima nebrangiai įsigyti dirbtinių gėlių, sąrašą, iš kurio, po išsamaus Viktorijos tyrimo, lyderiu paskelbtas Sodo reikmenų centras, įsikūręs šalia Thomas Phillips parduotuvės Vilniuje, Šiaurės miestelyje.
Ką gi, merginos apsipirko, pasiraitojo nematomas rankoves ir sukūrė mažus stebuklėlius. Jūsų dėmesiui – keli kadrai iš gėlėto mergvakario.
(Gintaro Jonaičio nuotr.)

Geliu lankelis (1)

 

Geliu lankelis (2)

 

Geliu lankelis (3)

 

Geliu lankelis (4)

 

Geliu lankelis (5)

 

Geliu lankelis (6)

 

Geliu lankelis (7)

 

Geliu lankelis (8)

 

Geliu lankelis (9)

 

Gintaro Jonaičio nuotr.

Raktiniai žodžiai: , , , ,