Jaunystės receptas: grožio ledukai

2014 October 15

grozio ledukai 2

Ne visos grožio procedūros yra malonios, bet niekas jų netrukdo paversti maloniomis. Šįkart kalbu apie grožio ledukus – nuo mano kasdienės odos priežiūros rutinos neatsiejamą gėrybę. Užtenka veidą nuprausti leduku, ir jūsų veido oda ims švytėti, mat šaltis suaktyvina kraujotaką, ko pasekoje, kaip teigia kosmetologai, lygėja veido oda ir išsigandusios pro šalį suka raukšlės. Ledo kūbeliai mažina išsiplėtusias poras ir sureguliuoja riebalinių odos liaukų veiklą. Norėdamos atsikratyti pajuodusių paakių, sušaldykite agurkų sultis, sumaišytas su rožių vandeniu ir tokiais ledukais veidą trinkite rytais – skaistės oda, mažės patinimas ir, paslaptis, ilgiau laikysis makiažas! Tačiau vienu metu nenaudokite daugiau nei dviejų ledukų[...] Skaityti visą straipsnį »

Vyrai nori tyliai, moterys garsiai: susagstomos kojinės

2014 September 30

ERIMAKI9

Jei jums kas pasakytų “apsimauk puošnias kojines”, tikriausiai galvon šautų: a) prisegamos kojinės su nėriniais b) naujos kojinės c) kojinės iki pusės blauzdų d) švarios kojinės e) kojinės be skylių. Bet nuo tos dienos, kai pirmąkart pamačiau Erimaki Sox kojines, kitaip puošnių kojinių ir įsivaizduoti negaliu. Juk tai marškinkojnės. O marškiniai visada asocijuojasi su pasitempimu ir tvarka. Kompanijos puslapyje http://shop.erimakisox.com rasite ne tik pačių įvairiausių raštų kojinių, skirtų tiek vyrams, tiek moterims, bet ir aksesuarų prie jų. Kojinių kaina prasideda nuo 3300 jenų – 79 litų, kas tikrai nėra pigu, tačiau atsiliepimuose pirkėjai giria puikią gaminių kokybę, na, o ir už skirtinumą mokėti[...] Skaityti visą straipsnį »

Nebūtinai pamokanti. Ir nebūtinai teisinga. Isorija apie meilę ir kantrybę.

2014 August 20

paveikslas

Taip taip kantrybę, ne toleranciją. Tai va, prieš kelerius metus, kai mudu su Povilu kraustėmės į bendrus namus, mano antra pusė po pažastim kaip į mokyklą nenorintis eiti vaikas termometrą spaudė tai, ką jis vadino paveikslu. Juk čia drobė, aš jį piešiau dar dailės mokykloje, kaip tai negražu, o kas nepatinka, čia gi Rytų klasika, pažiūrėk į spalvinę gamą, išraiškingus potėpius, taip, čia sakura liepsnojančiame saulėlydyje. Bla bla bla. Su kiekvienu epitetu grožio tame dailės darbelyje mačiau vis mažiau, todėl nusprendžiau nebesigilinti – neapykanta artina senatvę – ir linktelėjusi galvą šnairomis pažvelgiau į nelemtą daiktą: mudu išsiaiškinsim dviese. Taip vadinamasis[...] Skaityti visą straipsnį »

Savaitės fotoatradimai

2013 December 21

dogist

Nuotraukų, kuriomis dalinuosi šiame įraše, autoriams šią savaitę turėjo būti ypatingai gera. Juk jei tikėti fizika, kiekviena mūsų paliesta dalelė visam laikui pakeičia savo trajektoriją, o fotografų darbai, tikiu, sukėlė nemenką juoko, graudulio ir pasigėrėjimo bangą. Pradėkime nuo Lietuvos. Kam statytis palapinę vasarą ir ant žemės, jei gali ją įkelti į 34 metrų aukštį ir dar žiemą? Mindaugas Survila, nesismulkina ir pasaulį ruošiasi pradžiuginti National Geography lygio vaizdais iš National Lithuania miškų, kuriuos išvysite vienoje nuostabioje juostoje Sengirė. Plačiau apie visą grožį ir gėrį galite pasiskaityti GRYNAS.lt Antroji istorija apie mamą. Mamą, kurios prisiminimą, prieš išsikraustydamas iš senųjų namų, tėtis su dukrele nusprendė[...] Skaityti visą straipsnį »

4 seksi būdai vilkėti onesiuką (ir juo vilkintis Ryan Gosling)

2013 December 3

sugrusta

Vieni tą daiktą vadina tiesiog kombinezonu, o aš pravardžiuju šiltuku, jaukučiu arba minkštalu – priklauso nuo funkcijos, kurią tam vakarui jam patikėsiu. Tačiau dėl vieno aišku – seksiuku šio rūbo tikrai nepavadinsi. Vyrai jau kelerius metus iš eilės jį priskiria prie nepatraukliausių moters drabužių (šalia uggsų, crocksų ir kelnių, nudribusių klynų), nes jis nepramušamas kaip skaistybės diržas, o ir figūrai retai kada pliusų priduoda. Panašiai kaip vilnonės kojinės. Tik ant viso kūno – jauku, bet badosi :)) Bet ne dėl to, kad norėčiau ką nors įrodyti, o vien iš nerimimo savo kailyje ir neturėjimo ką veikt, supyškinom šį fašen fotosešn.[...] Skaityti visą straipsnį »

Išbandyta: mėlyni antakiai

2013 November 9

melyni antakiai3

Na, mėlynai nusidažyti plaukų tikriausiai niekada nesiryšiu (jau greičiau alyvų ar murzinai rožine), bet antakius perbraukti mėlynais šešėliais vis dėlto ryžausi. Gal kiek per stipriai pasakyta, nes ryžtis nelabai buvo ko – pirma, šešėliai nusiplauna, antra – jau seniai stebiu šitą reikalą ir mėlynus antakius, ypač po to, kai jais pasipuošė Cara Delevigne ir Hannah Bronfman, spėjau įsimylėti. Ne veltui. Mėlyni antakiai išties jėga. Tiesa, maniškiai ne tokie ryškūs – mėlyną šešėlį tepiau ant jau nutamsintų, bet, manau, dar nekart pilką mano antakių paletėje pakeis mėlyna ir žydra. Toje spalvoje yra nenusakomos jėgos.

Rugsėjo įkvėpimai: noriu, myliu, negaliu.

2013 September 27

agne

Kažkada pati juokiausi iš savo pasakymo: aš nustembu, kai nustembu. Išties, dabar, kai visas pasaulis pasiekiamas mygtuko paspaudimu, kai jau, rodos, moterų spintas prapūtė visi įmanomi mados vėjai, kai net sunku sugalvoti, ko išties norėtum iš Kalėdų senelio… nuostaba yra didžiulė dovana. Todėl noriu su jumis pasidalinti dalykais, kurie pastaruoju metu mane nustebino, privertė nusišypsoti, baltai užpavydėti ar įkvėpė griebtis rankdarbių. Pradėkime nuo Lietuvos moterų. Dizainerė Eglė Ona Žiemytė savo Facebook paskyros gerbėjus (tarp jų – ir mane ) pradžiugino nuostabiu veido aksesuaru. Kadangi turiu silpnybę superherojams, meilę šiam papuošalui pajutau iš pirmo žvilgsnio. Taip ir įsivaizduoju, kaip pasibalnojusi nosį[...] Skaityti visą straipsnį »