BANDOM NAUJĄ trendą: dvigubi marškiniai

2014 June 14

blackblessedblog

Marškiniai yra vienas privalomų dalykų tobulai spintai. Šis rūbas, priderintas prie pieštuko formos sijono ar kelnių, tiks ir į oficialų susitikimą, ir į pusryvėlius (mano žodis brunchui :) ) su draugais ir šortais.
Mano spintoje daugelis marškinių vyriški, su jais jaučiu didelį komfortą, nes jie gerokai ilgesni už moterišką versiją, be to man patinka tas trapios mergaitės jausmas, įsisupus į gerokai per didelius, lyg viešbučio patalynė traškančius baltus marškinius.
Pastaruoju metu marškiniai įgavo antrą kvėpavimą: pakankamai oficialus rūbas tapo atsipalaidavimo, “aš beveik nesistengiau” simboliu, mat gatvės mados diktatorės, tokios kaip Taylor Tomasi (nuotr.) pradėjo vilkėti marškinius ant marškinių. Triumpiau tariant, marškiniai patapo atsipūtusiu švarku.

blackblessedblog

blackblessedblog.com nuotr.

Tiesą pasakius, šį variantą buvau išbandžiusi ir pati. Tik ne iš gero gyvenimo, o kai neradau švarko, derančio prie mano tuometinio įvaizdžio.
Tačiau neseniai mano gyvenimą iš pagrindų sudrebino Hallie Swanton, tinklaraščio Halliedaily.com autorė, pasidalinusi kita dviejų marškinių kombinacija.
Pamačiau ir ėmiau graužti kumščius: “Kodėl AŠ taip nesugalvojau?!”. Hallie antrus marškinius užsirišo apie juosmenį – taip smart casual stiliui suteikdama pavydėtino valiūkiškumo.

halliedaily

 HallieDaily.com nuotr.

Įkvėpta nusprendžiau išnaudoti ir savo marškinius. Na, gerai jau gerai, ne savo, o Povilo džinsinius marškinius. Ir, tiesą pasakius, mano dvigubų marškinių įvaizdis tądien sulaukė daug dvigubų žvilgsnių.

doubleshirt

Jeigu ir jūs norite į gatves išnešti šią madą, turiu jums keletą patarimų:
- Pagrindu pasirinkite baltus arba tiesiog vienspalvius marškinius.
- Idealu būtų, jei antrieji marškiniai būtų faktūrą turintys džinsiniai arba puošti gėlių raštais.
- Marškiniai ant juosmens + švarkelis = papimpintas smart casual stilius ir -10 metų :) na, gal penki.

http://www.magisto.com/video/KVsTYAEOGCI7WwFiCzE