4 seksi būdai vilkėti onesiuką (ir juo vilkintis Ryan Gosling)

2013 December 3

sugrusta

Vieni tą daiktą vadina tiesiog kombinezonu, o aš pravardžiuju šiltuku, jaukučiu arba minkštalu – priklauso nuo funkcijos, kurią tam vakarui jam patikėsiu.
Tačiau dėl vieno aišku – seksiuku šio rūbo tikrai nepavadinsi. Vyrai jau kelerius metus iš eilės jį priskiria prie nepatraukliausių moters drabužių (šalia uggsų, crocksų ir kelnių, nudribusių klynų), nes jis nepramušamas kaip skaistybės diržas, o ir figūrai retai kada pliusų priduoda. Panašiai kaip vilnonės kojinės. Tik ant viso kūno – jauku, bet badosi :))
Bet ne dėl to, kad norėčiau ką nors įrodyti, o vien iš nerimimo savo kailyje ir neturėjimo ką veikt, supyškinom šį fašen fotosešn. Jeigu iš jo bus naudos, keliais laipsniais prasiplės požiūrio į jaukutį kampas ar per puse danties praplatės šypsena, būsiu savo darbą padariusi.

Tai pradedam. Štai jaukutis ir aš natūralioj padėty.

pilnas

Sksitaim prasideda. Pirmas būdas – iš rankovių susirišti kaspiną priekyje.

priekis

Paįvairinam savo seksitaimą? Davai! Jeigu kam patinka iš nugaros, prašom: kaspinas tiesiai virš sėdynytės.

nugaroj

Trečiasis variantas – rankoves susirišti ant kaklo. Jeigu tai būtų ne šiltukas, o vakarinė suknelė, galėčiau eit į Vienos balių.

virsuj

Ir paskutinis, prasmingiausias ir efektingiausias būdas – susikišti rankoves ten, kur įprastai yra jūsų liemenėlės pakietinimai.

sugrusta

 

Na, o kadangi MAŽI VAIKAI ir KAČIUKAI nebemadingi, kviečiu pasižiūrėti į Ryaną Goslingą, kuris šiame video (nuo antros minutės) kalba apie tai, koks puikus dalykas yra onesiukas ir 2min. 39s į jį įlenda.

(už nuorodą dėkoju mylimai kursiokei Dovilei :)