4 būdai tepti skaistalus ir dar 2 dalykai

2014 May 6

photo 1

Markas Tvenas yra pasakęs, kad žmogus – vienintelis paraustantis gyvūnas. Ar bent jau vienintelis, turintis priežastį rausti. Bet pamirškime gėdą. Juk ne tik dėl jos raustame – nuraudimu, kaip ir juoku galima užsikrėsti, rausvais žandais galima ir komunikuoti: jie praneša, kad mes sutrikę, kad mūsų širdis plaka smarkiau, kad mums patinka žmogus, kuris stebi mūsų raustančius žandus.
Gal todėl skaistalai, ružas, nuo neatmenamų laikų buvo neatskiriami nuo damų kosmetinių. Ar bent jau burokėliai. Ar įžnybimas į žandus, kurį naudoju, kai neturiu kosmetinės.
Tai va, neseniai dovanų gavau “Uoga Uoga” kosmetikos: birią pudrą “Nemiegančioji gražuolė”, skaistalus “Persikutė” ir maskuotuką “Agentas 001″. Tiesą pasakius, buvau nusiteikusi gan… atsargiai. Nuogąstavau, kad žodis “natūralus” natūralų – grublėtą padengimą, natūralų – nematomą efektą ir natūralaus – visiškai jokio – atsparumo nebuvimą. Aš klydau. Užteko vieno karto ir mano atsargumas dingo. Kažkaip gašliai nuskambėjo. Bandom iš naujo. Užteko vieno karto ir aš supratau, kad mano širdyje daug meilės neišbandytai kosmetikai :)

photo 1

Visų pirma – puikios spalvos (dėl šviesios odos tarp užsienio gamintojų labai sunkiai randu sau tinkamas), puikus, beveik nepastebimas padengimas, skalsios pakuotės, gražus dizainas. Tiesa, norinčios visą dieną išlikti nepriekaištingos, turės porakart atsišviežinti – kosmetika taip pat pasiduoda gravitacijos jėgai.
Na, o dabar grįžkime prie skaistalų. Turiu kelis skirtingus būdus, kuriais dengiu veidą. Apie tai, kokie jie (ir dar du dalykai :) ) – šiame video.

P.S. Kadangi tuomet, kai filmavausi, kambaryje plieskė saulė, bijau, kad sunkiai įžiūrėsite mano raudimą, todėl iš anksto apsidraudžiu ir pridedu savo menus – krypčių žemėlapį :)

photo 2